Hjem -> Artikkel: Kontakt oss

Kontakt oss

Kommende kurs

Blåmandag 2017 - en ærlig konferanse om hverdagsledelse

Blåmandag er en lederkonferanse som tar for seg de grå hverdagene med sine blå mandager. Her vil vi deltakerne få…
Clarion hotel The Edge

 

VICAN Group AS

Telefon: 48 00 99 00

E- post: post@vican.no

Postboks 3683, 9278 Tromsø

Besøksadresse: Storgata 69, 9008 TROMSØ

 

Natalie Robertsen

Daglig leder og Faglig leder

E-post: natalie@vican.no

Mobil: 411 60 401

Lær mer om Natalie

 

Mona Hassfjord

Kreativ leder

E-post: mona@vican.no

Mobil: 930 23 470

Lær mer om Mona

 

Susanne Olsen

Kurs-og markedskoordinator

E-post: susanne@vican.no

Mobil: 920 68 606

 

Maja Lena Jakobsen 

Prosjektkoordinator

E-post: maja@vican.no

Mobil: 482 59 275

 

 

Vår kommunikasjonsavdeling

Simen G. Fangel, Kommunikasjonsrådgiver og tekstforfatter: simen@rostkommunikasjon.no

Stian Søderbom, Art Director: stian@rostkommunikasjon.no

Tor Åge Vorren, Art Director: toraage@rostkommunikasjon.no

Hold deg oppdatert!

Få siste nytt fra VICAN kurs og Konferanse,
så slipper du å gå glipp av interessante kurs,
konferanser, nyheter og aktiviteter.